PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żywiec z konkursem dla piwoszy

Autor: pr 19 maja 2016 11:26

APA, Białe, Marcowe, Porter, Bock lub Saison – to sześć gatunków od Żywca, od których można rozpocząć przygodę ze smakowaniem piwnych specjalności. Zachęca do tego nowa aktywacja marki pn. NIE LADA DEGUSTACJA, w której Żywiec zaprasza do spróbowania swoich piw gatunkowych.

NIE LADA DEGUSTACJA to konkurs skierowany do pełnoletnich konsumentów. Codziennie wygrać w nim można 100 różnych szklanek dedykowanych 6 stylom piwnym. Odpowiednie szkło wydobywa bowiem z piwa pełnię smaku i aromatu, i jest dopełnieniem degustacji.
Zadanie konkursowe polega na przesłaniu - za pomocą strony www.zywiec.com.pl - zdjęcia zrobionego podczas degustacji jednego z piw gatunkowych Żywca. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 czerwca.

Aktywacji towarzyszy kampania telewizyjna, w ramach której emitowanych jest sześć 15-sekundowych spotów. Każdy dedykowany jest jednej piwnej specjalności od Żywca i prezentuje najważniejsze cechy danego tego piwa. Konkurs wspierany jest również szeroką kampania display, silną komunikacją na Facebooku oraz działaniami w punktach sprzedaży (materiały POS).
Za kreację kampanii i spotów oraz działania digital i social odpowiada agencja GONG. Działania BTL prowadzi agencja JUST, a komunikację PR – agencja ROOTS PR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane