PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żywiec Zdrój organizuje konkurs dla najmłodszych

Autor: pr 9 września 2011 14:26

Żywiec Zdrój organizuje konkurs dla najmłodszych

Żywiec Zdrój w ramach III edycji kampanii edukacyjnej "Mamo, tato wolę wodę!" organizuje konkurs "Zdrojek". Konkurs jest adresowany do dzieci wieku 3-6 lat i ich rodziców bądź opiekunów.

Zadaniem przedszkolaków jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej, która będzie ilustracją do słów "Piosenki Zdrojka" - sympatycznego bohatera kampanii. Rolą rodzica jest wykonanie zdjęcia dziecka trzymającego przygotowaną pracę, a następnie przesłanie go za pomocą aplikacji zamieszczonej na stronie www.wolewode.pl. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć komisja konkursowa wybierze 45 (po 15 z każdej kategorii wiekowej - 3-, 4- i 5-latków), z których wyłonione zostaną trzy zwycięskie. Prace konkursowe można zgłaszać do 15 października 2011 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do 31 października 2011 roku.

Autorzy najciekawszych prac w każdej z kategorii dostaną bony do sklepów e-zabawki.pl o wartości 1500 zł każdy. Ponadto w każdej grupie wiekowej zostanie przyznanych po 15 nagród dodatkowych - zestawów składających się
z płyty „Tridulki" (CD+DVD), zawierającej znane polskie piosenki dla dzieci, oraz książki "101 eksperymentów z wodą" wprowadzającej dzieci w fascynujący świat doświadczeń i zabaw z wykorzystaniem wody.

Regulamin konkursu oraz "Piosenka Zdrojka" znajdują się na stronie internetowej www.wolewode.pl w zakładce „Konkurs plastyczno-fotograficzny". Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela organizator konkursu - e-mail: wolewode@zywiec-zdroj.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane