PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Żywiec Zdrój rusza z kampanią wizerunkową

Autor: dlahandlu.pl 2 listopada 2016 11:36

Rozpoczęła się wizerunkowa kampania reklamowa wody Żywiec Zdrój, w której pracownicy produkującej ją firmy dziękują za zaufanie do marki. To reakcja producenta na wypadek, w którym mężczyzna po wypiciu substancji, która była w butelce po wodzie Żywiec Zdrój uległ poparzeniu.

-  Ostatni miesiąc był czasem silnych emocji i w ten konkretny sposób chcielibyśmy docenić coś absolutnie przełomowego w takiej sytuacji – ich postawę, wsparcie i zaufanie – mówi Inga Songin, Dyrektor Marketingu i PR Żywiec Zdrój – Pracownicy firmy ani przez chwilę w nią nie zwątpili. Wiedzieli, że ze względu na nasze standardy, wszystkie produkty są absolutnie bezpieczne - dodaje Inga Songin.

W ramach kampanii emitowane są spoty telewizyjne 30'' i 15'', których bohaterami są autentyczni pracownicy firmy. Historie przez nich opowiedziane mają być świadectwem, że dbanie o jakość wody, zdrowie ludzi i szacunek dla natury, niezmiennie pozostają najważniejszymi celami marki Żywiec Zdrój. Częścią kampanii są działania w mediach społecznościowych, w których pojawi się kilkudziesięciu pracowników firmy.

Oprócz zaplanowanych na antenie TVN i Telewizji Polsat emisji spotów, działania prowadzone będą również na platformie VOD oraz w mediach społecznościowych. Wesprą je działania PR. 

Akcja jest odpowiedzią firmy na kryzys, który zaczął się, kiedy w drugiej połowie września mężczyzna z Bolesławca po wypiciu paru łyków substancji, która była w butelce po wodzie gazowanej Żywioł Żywiec Zdrój doznał poparzeń. Producent podkreśla, że ta partia butelek nie została zapakowana w jego zakładzie. Znaleziona w butelce substancja nie była nawet zmieszana z wodą i nie występuje na terenie zakładów Żywiec Zdrój. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane