Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Oferta Carrefoura dostępna w telefonachpr/www.dlahandlu.pl - 27 października 2011 14:27


Od 27 października br. użytkownicy telefonów i smartfonów wyposażonych w przeglądarki internetowe mogą korzystać z najnowszej wersji mobilnej strony internetowej Carrefour. Wersja mobilna serwisu dostępna jest pod adresem m.carrefour.pl. W nowym serwisie można znaleźć m.in. informacje dotyczące aktualnej oferty handlowej, lokalizacji sklepów oraz godzin ich otwarcia.

Serwis przygotowany został z myślą o osobach, które w danej chwili nie mają możliwości skorzystania z komputera z dostępem do internetu, a chciałyby szybko znaleźć informacje dotyczące sklepów Carrefour. Poza najważniejszymi informacjami, na stronie m.carrefour.pl znalazły się odnośniki do serwisu internetowego telefonii Mova oraz strony w serwisie Allegro.pl ze wszystkimi aukcjami wystawionymi przez Carrefour. Aby maksymalnie ułatwić użytkownikom mobilnym korzystanie z serwisu, wprowadzono automatyczne przekierowanie ze strony carrefour.pl na jej wersję mobilną. Gdyby ktoś wolał skorzystać z tradycyjnej strony internetowej Carrefour, może to zrobić klikając w odpowiedni odnośnik, znajdujący się na dole strony.

- Jesteśmy świadomi zmian zachodzących na rynku oraz coraz większej mobilności naszych klientów i potrzeby natychmiastowego dostępu do informacji. Wychodząc naprzeciw tym tendencjom uruchomiliśmy mobilną wersję strony carrefour.pl, na której można szybko znaleźć najważniejsze informacje. Po przeanalizowaniu statystyk i wyników badań okazało się, że klienci najczęściej wchodzą na naszą stronę internetową żeby sprawdzić aktualne promocje, lokalizacje sklepów czy godziny otwarcia poszczególnych placówek. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy mobilną wersję strony w taki sposób, by odnalezienie tych informacji było możliwie szybkie i intuicyjne - mówi Monika Kowalska, senior manager ds. internetu Carrefour Polska.

Wersja mobilna serwisu nie jest kopią wersji standardowej. Zostały tam umieszczone tylko te informacje, których klienci najczęściej poszukują. Mobilna wersja strony ma być docelowo rozszerzona o inne informacje zawarte w standardowym serwisie carrefour.pl.