Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

North Fish najemcą Galerii Sudeckiejwww.dlahandlu.pl - 21 stycznia 2014 20:01


W realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, otwarty zostanie lokal gastronomiczny sieci North Fish o powierzchni blisko 60 mkw.

Budowa Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą stanu surowego jest Eiffage Polska Budownictwo. Obecnie realizowany jest etap obejmujący budowę garażu podziemnego. Otwarcie Galerii Sudeckiej zaplanowano na II połowę 2014 roku.

North Fish specjalizuje się w sprzedaży dań z ryb i owoców morza. Obecnie w ramach sieci działa 35 lokali. Właścicielem marki jest firma North Food Polska, która zarządza lokalami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish i Yummie.
Obecnie North Food posiada 37 punktów na terenie kraju. Dodatkowo 15 projektów jest w trakcie realizacji, a ich otwarcie - planowane do końca 2014 roku.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze. To pierwsze w regionie Jeleniej Góry nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz 7-salowe kino Helios z częścią kawowo-barową.