Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Konkurencja na poznańskim Franowie łączy siłypr, www.dlahandlu.pl - 31 stycznia 2014 09:07


Zamiast ze sobą rywalizować, trzy poznańskie obiekty - Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Franowo oraz sklep IKEA - połączą swoje siły we wspólnej kampanii, promującej ich lokalizację.

1. lutego 2014 r., w Poznaniu handlowe obiekty z Franowa rozpoczną wspólnie kampanię outdoorową i radiową. Hasła akcji nawiązywać będą do zwyczajów zakupowych poznaniaków - kupowania w rozsądny i mądry sposób.

- Duża liczba marek skupionych w jednym miejscu oznacza bowiem dostęp do szerokiej oferty artykułów, bez konieczności przemieszczania się pomiędzy różnymi, oddalonymi od siebie centrami handlowymi. W zasadzie od momentu swojego powstania obiekty na Franowie stawiały na różnorodność asortymentu. Oferowane przez nie produkty dobrze się uzupełniają - mówi Krzysztof Wiburski, dyrektor Centrum Handlowego M1. - W związku z unikatowym charakterem miejsca, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Franowo oraz sklep IKEA, postanowiły podjąć wspólne działania zmierzające do przyciągnięcia mieszkańców Poznania do tej właśnie lokalizacji - wyjaśnia Krzysztof Wiburski.

Wspólnie obiekty mają do zaoferowania kompleksową ofertę zakupową. Park Handlowy Franowo, M1 oraz sklep IKEA oferują produkty od asortymentu elektronicznego, przez artykuły wyposażenia wnętrz i ok. 30 sklepów z odzieżą aż po szeroki asortyment spożywczy (dwa hipermarkety Real i Carrefour).