Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Żółty Cesarz otwiera drugi sklep w Krakowiewww.dlahandlu.pl - 13 marca 2014 09:18


Nowy Żółty Cesarz - sklep z żywnością ekologiczną powstał w Krakowie przy ul. Pod Fortem 2C. To już druga placówka sieci w tym mieście. Otwarcie nastąpi 15 marca br.

Aktualnie pod marką Żółty Cesarz działa 7 sklepów: dwa sklepy w Warszawie: przy ul. Brauna 34/róg Rakowieckiej, ul. Nowolipie 25, sklep w Gdyni przy ul. Bytomskiej 22, w Krakowie przy ul. Łużyckiej 42 na Pasażu Łużyckim, w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 106 A i w Toruniu ul. Mickiewicza 114 A.

Sieć Żółty Cesarz oparta całkowicie o kapitał polski. Większość produktów oferowanych w sieci sklepów Żółty Cesarz ma certyfikat gospodarstwa ekologicznego. Taki certyfikat jest gwarancją, że produkt pochodzi z gospodarstwa posiadającego atest ekologiczny, czyli w gospodarstwie nie używa środków chemicznych, sztucznych nawozów i pestycydów.

Żółty Cesarz pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzedających żywność ekologiczną. Obecnie poza tradycyjnym kanałem sprzedaży, klienci mogą robić zakupy w mobilnym e-sklepie: www.biosklep.eu. „Zielona Paczka" ze świeżymi produktami: warzywami, nabiałem, pieczywem itp. dociera do klientów następnego dnia po złożeniu zamówienia.