Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Rusza nowa kampania Tymbark dla soków 100%pr - 13 marca 2014 11:04


Głównym celem nowego projektu marki Tymbark „Środa to mała sobota", realizowanego w ramach długofalowej kampanii „Zacznij zdrowo dzień od szklanki soku", jest zachęcenie Polaków do jedzenia zdrowych, pełnowartościowych śniadań już nie dwa, a pięć razy w tygodniu. Dodatkowo marka udowadnia, że przygotowanie takiego posiłku wcale nie zabiera więcej czasu.

W ramach kampanii, poza aktywnościami z zakresu media relations, zaplanowano działania z najbardziej zasięgowymi blogerami modowo-lifestylowymi. Za pomocą swoich kanałów social media udowadniać będą oni skuteczność „Efektu TYMBARK". W myśl hasła najnowszej kampanii TYMBARK „Kochaj zdrowie, kochaj życie", blogerzy pokażą pozytywny wpływ soków 100% TYMBARK multiwitamina na jakość życia. Wśród aktywności znalazła się także współpraca z portalem zrzeszającym ponad 4 tysiące blogerów kulinarnych.

Soki 100% marki TYMBARK pojawią się również w ramach kampanii product placement w najnowszej, wiosennej ramówce stacji TVN i Polsat w dwóch sprawdzonych, popularnych serialach oraz jednej nowości. Lokowanie soku 100% TYMBARK odnajdziemy w „Prawie Agaty", „Przyjaciółkach", które mają już wierne grono lojalnych i oddanych widzów, a także w najważniejszej tvn-owskiej nowości - „Sama słodycz".