Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Twórca Produktów Klasztornych uruchamia e-dyskontdlahandlu.pl - 17 marca 2014 08:23


Firma KW Grupa rozpoczęła działania w zakresie uruchomienia projektu łączącego rozwiązania e-commerce z handlem bezpośrednim. Ma to być platforma dystrybucji e-sprzedaży discountowej, połączona z możliwością odbioru zamówionych produktów w sklepach branżowych na terenie całego kraju.

Pomysłodawcą projektu jest Krzysztof Czwartkiewicz,  autor m.in. takich projektów jak Unimięs Trade, konsolidujący firmy dystrybucyjne z branży mięsnej, założyciel i pomysłodawca marki Produkty Klasztorne, a także twórca systemów dystrybucji browarów Żywieckich i Okocim.

Projekt wykorzystuje fakt, że dostarczanie zamówionego towaru do punktów sprzedaży to nie tylko zmniejszenie kosztów, ale również przyciągnięcie nowych klientów do fizycznych placówek. - Naszym celem jest powiązanie wirtualną pajęczyną ogromnej ilości sklepów reprezentujących zróżnicowane branże. Dzięki temu klient będzie miał możliwość odbioru produktów nie koniecznie będących w ofercie danego sklepu, a zakupionych w Internecie, w ogromnej ilości punktów sprzedaży (np. odbiór sprzętu RTV w drogerii kosmetycznej). Platforma gwarantuje, iż wybrany produkt w cenie discountowej można będzie odebrać w najbliższym punkcie wygodnym dla klienta - mówi Krzysztof Czwartkiewicz.

W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z największymi w Polsce sieciami z branży drogeryjnej i spożywczej.