Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Paczka RUCH-u dostępna na Sheepla.pldlahandlu.pl, pr - 25 marca 2014 09:05


Dzięki integracji RUCHu i Sheepla z usługi może skorzystać już ponad 4 tys. sklepów internetowych w Polsce. W ramach planu abonamentowego, Sheepla nie pobiera opłat za transakcje dotyczące Paczki w RUCH-u.

Sheepla łączy systemy operatorów logistycznych z platformami sklepowymi, pozwalając w jednolity i zautomatyzowany sposób, niezależnie od firmy kurierskiej, obsługiwać procesy logistyczne. Zgodnie z planami rozwoju, Sheepla rozpoczęła współpracę partnerską z RUCH S.A., dystrybutorem prasy, który dynamicznie wszedł na rynek e-commerce w Polsce.
- Dzięki integracji z Sheepla sklep internetowy ma możliwość administrowania usługami przewoźników z poziomu panelu administracyjnego narzędzia sprzedażowego. Sheepla automatyzuje procesy przygotowania i nadawania przesyłek w zakresie zintegrowanych przewoźników. Integracja nowego przewoźnika RUCH, zapewnia klientom Sheepla dodanie nowej metody dostawy w zaledwie kilka minut. Dodatkową zaletą współpracy jest to, że transakcje dotyczące Paczki w RUCHu w ramach abonamentów będą darmowe - mówi Piotr Stencel, CEO w Sheepla S.A.
Dzięki usłudze Paczka w RUCHu, sklepy mają możliwość oferowania dodatkowej metody dostawy w niskiej cenie, co dla klienta docelowego jest często wyznacznikiem wyboru sklepu online, w którym dokona zamówienia. Za to klient sklepu ma możliwość odbioru paczki w dowolnie wybranym przez siebie kiosku spośród 2,5 tys. placówek zlokalizowanych w dużych i mniejszych miastach oraz na terenach wiejskich. Paczki można odbierać w dogodnych godzinach, nie czekając w długich kolejkach.