Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Cieszyński EuroSpar zyskał 450 mkw. dodatkowej powierzchniwww.dlahandlu.pl - 11 kwietnia 2014 13:19


W Cieszynie po gruntownej modernizacji ruszył sklep EuroSpar. Sama sala sprzedaży powiększona została o 450 mkw., natomiast dobudowana część budynku to 1055 mkw., co stanowi łącznie około 3400 mkw. całego Parku Handlowego Stawowa 54, gdzie mieści się market.

- Rozbudowaliśmy i wyeksponowaliśmy dział cukierniczy i piekarniczy, które oferują własny wypiek pieczywa oraz ciast i innych słodkich wypieków. Zdecydowaliśmy się również na wędliny własnego wyrobu, które wędzimy na oczach klienta. Mocno powiększony dział warzyw i owoców zaprasza do „Skarbów prosto z ogrodu". Natomiast nowo powstałe działy z Kuchniami Świata, Zdrową Żywnością, strefą Euro Zoo stanowią dopełnienie naszej oferty. Nowy dział monopolowy z powiększoną i dostosowaną ofertą win pełni dodatkową funkcję doradztwa i obsługi klienta. Ponadto, na terenie galerii otwieramy także nowocześnie zaaranżowaną Lodziarnię SPAR. Oferujemy również usługę zakupów na telefon - mówi właściciel firmy H&T, franczyzobiorca EuroSpar w Cieszynie. 

Obecnie Czesi stanowią około 5 proc. klientów sklepu. Poprzez rozbudowaną ofertę oraz kampanię reklamową i promocyjną prowadzoną za Olzą, Eurospar chcemy powiększyć grono klientów z tego regionu.