Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Wspólny program rabatowy Statoil oraz Selgrosdlahandlu.pl - 14 kwietnia 2014 10:03


Statoil Fuel&Retail Polska oraz Selgros Cash&Carry prowadzą wspólną akcję rabatową. Posiadacze karty Selgros oznaczonej hologramem mogą skorzystać z uproszczonej procedury przyznania kart flotowych Statoil oraz rabatu na paliwa Statoil. Mniej zapłacą także za produkty żywnościowe i napoje Made to Go oraz za skorzystanie z dowolnej usługi myjni automatycznej.

Selgros Cash&Carry, ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego jest częścią holdingu TransGourmet, grupy zajmującej sie handlem hurtowym w Europie. Od kwietnia 2014r. firma Statoil Fuel&Retail Polska rozpoczęła współpracę z Selgros Cash&Carry, jako partner programu lojalnościowego Selgros Partner, przygotowanego dla klientów Selgros.

Na stacjach Statoil typu Premium w Polsce (z wyłączeniem stacji oznaczonych logo 1-2-3) klienci, którzy podczas transakcji na stacji okażą sprzedawcy Kartę Selgros oznaczoną hologramem, będą mogli skorzystac ze specjalnyvh promocji na cały asortyment marki Made to Go (hot dogi, zapiekanki, hamburgery, kanapki, kawę, Ice Tea, jogurty, mrożoną Caffe Latte w puszkach, rollerburgery, muffiny, sałatki,  sok pomarańczowy, wodę Made to Go i napoje energetyczne Extremum). Będą też mogli skorzystać z rabatu na dowolny programu myjni automatycznej.

Promocja stanowi element programu Selgros Partner, w ramach którego klienci sieci Selgros mogą korzystać z rabatów na usługi i produkty wielu firm. Aby móc skorzystać z promocji posiadacz karty Selgros powinien przystąpić do programu Selgros Partner w jednej z 15 hal handlu hurtowego Selgros Cash&Carry w Polsce.


Firma Statoil Fuel&Retail Polska  prowadzi sieć liczącą ok. 360 stacji paliw.