Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Carry dołącza do najemców Sonata Park w Sochaczewiedlahandlu.pl - 24 kwietnia 2014 09:39


Carrefour Polska - multiformatowa sieć handlowa, posiadająca różnorodny portfel nieruchomości komercyjnych, podpisała umowę najmu z marką Carry na wynajem 1034 mkw. w Sonata Park w Sochaczewie.

Carry, Cropp, House, Reserved oraz Sinsay to kolejne marki, które wzbogacą ofertę odzieżową nowego retail parku. Zakupy w nowych salonach będzie można robić jesienią tego roku, kiedy to nastąpi oficjalne otwarcie obiektu.

Sonata Park to inwestycja realizowana przez Carrefour Polska w podwarszawskim Sochaczewie, obok istniejącego tam hipermarketu. Nowy retail park dostarczy dodatkowe 6 000 m kw. GLA, na których swoją działalność prowadzić będą firmy z sektora odzieżowego oraz usługowego. Do dyspozycji klientów będzie również zmodernizowany hipermarket Carrefour, którego oferta handlowa zostanie wzbogacona i sprofilowana według oczekiwań mieszkańców Sochaczewa.

 W obecnej chwili priorytetowymi dla spółki inwestycjami jest budowa Sonaty Park w Sochaczewie, modernizacja CH Morena w Gdańsku oraz CH Carrefour w Olsztynie.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji Sonata Park jest agencja Colliers International.