Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowości od Crispy Naturalpr - 7 maja 2014 12:41


Crispy Natural powstały z najwyższej jakości warzyw i owoców. Są wytwarzane w innowacyjnej technologii suszenia, dzięki czemu zachowują wysoki poziom składników odżywczych oraz błonnika pokarmowego.

CHRUP PAPRYKĘ! Crispy Natural - Nowość, 15 g; cena: 3,50 zł
W 100% naturalna, mocno chrupiąca papryka Crispy Natural zachowała swoje wartości odżywcze, dzięki procesowi suszenia - bez smażenia i pieczenia. Jest doskonałym źródłem witamin C i A. Wyróżnia się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Opakowanie o wadze 15 g zostało przygotowane z jednej papryki ważącej ok. 200 g i posiada zaledwie 55 kcal.


CHRUP BRZOSKWINIĘ! Crispy Natural - Nowość, 15 g; cena: 3,50 zł
Delikatna, w 100 % naturalna, mocno chrupiąca brzoskwinia jest doskonałą przekąską na każdą okazję, idealna o każdej porze dnia. Dzięki procesowi suszenia - bez smażenia i pieczenia - zachowała swoje wartości odżywcze oraz wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Opakowanie o wadze 15 g zostało przygotowane z jednej brzoskwini ważącej ok. 150 g i posiada 52 kcal. 
Produkt zawiera 100% brzoskwini, został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia - bez smażenia i pieczenia.