Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Neonet w gronie najemców Retail Park Bielskodlahandlu.pl - 20 maja 2014 12:00


Spółka Neonet, właściciel sieci sprzedaży RTV AGD i IT, dołączyła do grona najemców Retail Park Bielsko. Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa, realizujące budowę Retail Park Bielsko, podpisało ze Spółką Neonet umowę na najem 616 mkw. powierzchni.

Obecnie w ramach sieci Neonet funkcjonuje ponad 500 sklepów, zlokalizowanych także w centrach i galeriach handlowych. W swoich dalszych działaniach, Spółka Neonet będzie koncentrowała się również na tworzeniu oferty dla mieszkańców większych miast.

Budowa obiektu Retail Park Bielsko wraz z Biedronką o łącznej powierzchni 6 300 mkw. po wybraniu w marcu generalnego wykonawcy, firmy Erbud SA, przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na IV kwartał 2014 roku. Kompleks handlowy będzie składał się z dwóch obiektów, supermarketu spożywczego Biedronka o powierzchni 1 100 mkw. oraz parku handlowego, gdzie na powierzchni 5 200 mkw. znajdzie się 11 lokali. Do dyspozycji klientów będzie parking na 230 miejsc postojowych. Wśród najemców znajdzie się sklep sportowy Decathlon Easy, sieć Pepco oferująca odzież i artykuły dla domu, drogeria Rossmann. W parku handlowym zaplanowano także otwarcie centrum medycznego i apteki.

 

 

Inwestorem projektu Retail Park Bielsko jest Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie. W 2012 roku do użytku został oddany park handlowy w Puławach. W trakcie realizacji jest także projekt Galeria Dzierżoniów.