Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowy najemca modowy w Atrium Copernicuspr - 15 marca 2016 12:37


Do najemców toruńskiego Atrium Copernicus dołącza butik odzieżowy 76th Avenue. Swoje salony po remodelingu otworzyły także marka modowa Taranko, Kwiaciarnia Kantor oraz sieć Orange, która dodatkowo relokowała swój lokal w obiekcie.

Nowy najemca, 76th Avenue to sieć, która w swoim asortymencie posiada trzy włoskie marki odzieżowe: Rinascimento, Gaudi i Kitana, oferującą odzież w rozmiarach 46 – 52. Butik zajmuje 42 mkw. i jest zlokalizowany niedaleko Monnari. Swoją działalność rozpoczął 26 lutego b.r.

– W najbliższym czasie następne lokale, których umowy były przedłużana na kolejne lata, przejdą remodeling. Podobnym procesom podlegają stoiska na pasażu. Zależy nam na tym, aby wnętrza i pasaże naszego obiektu utrzymane były w standardzie architektonicznym i spójnie z koncepcją estetyczną, która została wdrożona w Atrium Copernicus podczas niedawnej rozbudowy – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor centrum handlowego Atrium Copernicus.

W Atrium Copernicus w marcu 2015 roku zakończona została rozbudowa, dzięki której możliwe było uzyskanie dodatkowej powierzchni handlowej (ponad 15 tys. mkw. GLA). Obecny poziom komercjalizacji obiektu wynosi ponad 95 proc.