Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Graal przeprowadza rebranding marki SuperFishpr - 10 sierpnia 2016 14:39


Grupa Kapitałowa GRAAL, lider branży przetwórstwa ryb w Polsce, przeprowadza rebranding marki ryb marynowanych i wędzonych – SuperFish. Nowe logo, odmienione opakowania produktów oraz ulepszone receptury i nowości w ofercie wsparte zostaną nową stroną internetową marki, profilem na Facebooku, kampanią reklamową w prasie i Internecie oraz cross promocjami sprzedażowymi.

Nowe marynaty rybne SuperFish to estetycznie opakowane produkty bez konserwantów, sztucznych barwników, substancji zagęszczających i słodzących, a także wolne od GMO. Nowe receptury i smaki SuperFish odpowiadają na potrzeby osób dbających o zdrowie, poszukujących wartościowych odżywczo produktów w innowacyjnych połączeniach smakowych.

Fani ryb będą mogli cieszyć się przede wszystkim mnóstwem nowych odsłon śledzia – krojonego, w plastrach, zawijanego czy koreczków, połączonego z nietypowymi dodatkami, takimi jak żurawina, kolorowy pieprz, suszone pomidory, pesto czy feta. Śledzika będzie można spróbować w marynacie lub w śmietanie. Poza śledziem do oferty wejdą także zupełnie nowe na rynku gotowe twarożki z serkiem ricotta z łososiem lub tuńczykiem. Wszystkie produkty w nowoczesnych, estetycznych, jasnych opakowaniach eksponujących produkt najwyższej jakości.

– Polacy wciąż jedzą niewiele ryb w porównaniu z innymi narodowościami, tym niemniej sprzedaż marynat rybnych, w tym SuperFish, rok do roku rośnie. Wiążemy to z rosnącą popularnością produktów wysokiej jakości wspierających nas w trosce o zdrowie, dobrą kondycję i samopoczucie, jakimi niewątpliwie są przetwory rybne. Dzięki nowej linii graficznej i działaniom reklamowym chcemy poszerzyć naszą grupę docelową i budować wizerunek ryb jako ważnego elementu zbilansowanej diety, który powinien jak najczęściej gościć na naszych stołach. Dodatkowo chcemy pokazywać, że śledź stwarza mnóstwo ciekawych możliwości nieoczywistych połączeń smakowych – przekonuje Bogusław Kowalski, prezes zarządu i twórca Graala.

Marynaty SuperFish w nowych opakowaniach sukcesywnie trafiają już do sklepów. Marki rybne firmy GRAAL dostępne są we wszystkich sieciach handlowych w Polsce.