Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Centrum Handlowe Osowa inwestuje w beaconypr - 29 sierpnia 2016 10:48


Centrum Handlowe Osowa wdrożyło system beaconów, czyli specjalnych nadajników zamontowanych w centrum handlowym, za pomocą których na smartfony klientów są przesyłane aktualne oferty rabatowe obowiązujące w sklepach.

W Centrum Handlowym Osowa znajdują się sensory Q-Beacon, które zostały rozmieszone w taki sposób, aby w każdej chwili Klient był w zasięgu przynajmniej dwóch z nich. Zasada działania beaconów jest prosta. Klient, który znajduje się w pobliżu nadajników Q-Beacon zlokalizowanych na terenie CH Osowa oraz posiada telefon z zainstalowaną aplikacją Qpony.pl oraz włączonym bluetooth może otrzymywać spersonalizowane informacje na swojego smartfona. Otrzymywana wiadomość może być tekstem, zdjęciem lub kuponem rabatowym.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST.