Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

220 sklepów w sieci SPARdlahandlu.pl - 2 września 2016 12:44


Z końcem sierpnia otwarta została 220. placówka sieci SPAR. Sklep mieści się w Leśnej (woj. dolnośląskie), posiada powierzchnię 240 mkw., dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR. Od początku roku sieci przybyło 12 sklepów.

Sklep mieści się w centrum miejscowości, w dużej kamienicy, w której zlokalizowane są również hotel i restauracja. Sklep przeszedł remodeling, otrzymał wyposażenie i wizualizację zgodną ze standardami sieci. Placówka oferuje m.in. produkty marki własnej SPAR, ekonomicznej marki Lubię, a także asortyment, marki premium – „Ze starego spichlerza”, pieczywo wypiekane na miejscu i regionalne wędliny. 

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 42 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Ponadto, SPAR Polska zrzesza polskich przedsiębiorców i promuje lokalnych producentów żywności, integrując tym samym rodzimy handel tradycyjny.