Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

1900 sklepów w sieci Livioportalspozywczy.pl - 5 września 2016 15:06


Na początku września miało miejsce otwarcie kolejnego sklepu pod szyldem Livio – to już 1900. placówka sieci Livio.

Delikatesy Livio, sklep Agnieszki Lenartowicz, mieści się przy ul. Głównej 69 w centrum Nakła Śląskiego. Ta samoobsługowa placówka jest w formacie Market. Klienci odwiedzający sklep mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym Super Profit oraz innych aktywnościach marketingowych przygotowanych przez sieć Livio.

W oddziale przybyło 6 nowych sklepów w formacie Livio Ekspress. Lipiec to również dobrze wykorzystany czas przez franczyzobiorców LD Holding na wdrażanie standardów sieci dotyczących planogramów  produktów  i wyposażenia sklepów. Przykładem efektywnego remodelingu jest sklep formatu Livio Top Avis Zbigniewa Majchrzykiewicza w Obicach. Klienci docenili nowe  ułożenie i bogatszy asortyment, co przyczyniło się do zwiększenia sprzedaży. Zachęciło to właściciela do wdrożenia podobnych zmian w drugim sklepie zlokalizowanym w Nowinach.  

W Olsztynie przy ul. Jarockiej ruszył na początku sierpnia kolejny sklep w formacie Livio Top należący do spółki Rednerex. Placówka liczy 100 mkw. powierzchni sprzedaży. Sklep zlokalizowany jest w centrum osiedla. Obecnie placówka wyposażona jest w nowe meble, urządzenia chłodnicze oraz oświetlenie. 

Od początku roku w Wielkopolsce do sieci Livio przestąpiło 71 placówek. W sierpniu otwarte zostały dwa nowe sklepy. Jeden w centrum osiedla w Lesznie przy ul. J.Sułkowskiego. Jego właścicielem jest pan Marcin Mańczak. Sklep na 90 mkw. powierzchni sali sprzedaży.

Drugi powstał w Rożnowie przy ul. Leśnej o powierzchni 110 mkw. Jego właścicielką jest Małgorzata Banaszak. Placówka dysponuje dużym parkingiem na ok. 20 miejsc. 

Pod koniec lipca oddział  zrzeszał już 396 placówek.

LD Holding zrzesza niezależne placówki handlowe, które dzięki konsolidacji mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Sieci: Livio i 34 swoim zasięgiem obejmują całą Polskę.