Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

200 tys. osób przystąpiło do programu lojalnościowego "Mój Empik”dlahandlu.pl - 7 września 2016 09:41


Program lojalnościowy „Mój Empik” został entuzjastycznie przyjęty przez klientów. W ciągu dwóch pierwszych tygodni poprzez rejestracje online, w aplikacji mobilnej oraz bezpośrednio w salonach przystąpiło do niego ponad 200 tysięcy osób. Specjalnie zaprojektowana na potrzeby programu aplikacja jest aktualnie najczęściej ściąganą w kategorii „Zakupy” w Polsce.

Program jest całkowicie bezpłatny i daje uczestnikowi wiele korzyści. W salonach Empik i na empik.com będą dostępne w stałym trybie atrakcyjne oferty rabatowe dla wszystkich posiadaczy karty Mój Empik.

Mój Empik to przede wszystkim promocje personalizowane – program zapamiętuje kulturalne preferencje, dzięki czemu dostaniemy specjalnie przygotowane zniżki, zaproszenia i informacje. Jeśli na przykład ktoś często sięga po kryminały, to jako pierwszy dowie się o premierach tej kategorii, dostanie rabat na książki tego gatunku i zaproszenia na spotkania z ulubionymi autorami. – Mój Empik to program lojalnościowy, który przynosi wiele korzyści i rabatów, ale przede wszystkim jako pierwszy poznaje gust klientów i odpowiada na ich indywidualne oczekiwania. Mam nadzieję, że dzięki niemu wszyscy więcej przeczytamy, wysłuchamy i obejrzymy – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Empiku.

Nie ma konieczności noszenia przy sobie karty plastikowej, ponieważ program jest kompatybilny z aplikacją mobilną i przy kasie można okazać kod widoczny na ekranie smartfona. Skończy się też problem gromadzenia paragonów – zwrotu bądź wymiany produktów będzie można dokonać na podstawie historii zakupów zarejestrowanej na karcie. Promocje i specjalne oferty będą komunikowane smsem, e-mailem lub inną droga elektroniczną (w zależności od zgody udzielonej przez uczestnika w toku rejestracji). Dodatkowo na swoim koncie można tworzyć listy prezentów oraz przeczytanych książek czy obejrzanych filmów i dzielić się nimi ze znajomymi w internecie. Każdy uczestnik Mojego Empiku dostanie również powitalny bonus.