Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowa kampania dużych tabliczek E.Wedelpr - 12 września 2016 15:03


W najnowszej kampanii E.Wedel są promowane duże tabliczki, m.in. czekolada mleczna z nadzieniem o smaku Tiramisu, WW i Chrrrup!, które powstały z myślą o dzieleniu – z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi. Swój specyficzny sposób na podejście do tego tematu ma oczywiście Wargorr, o czym przekonamy się podczas zintegrowanej kampanii reklamowej, promującej duże tabliczki od Wedla.

Główną osią komunikacji marki E.Wedel jest 30-sekundowy spot reklamowy, w którym Wargorr częstuje ludzi dużą tabliczką czekolady. Robi to jednak oczywiście po swojemu... Reklamy są emitowane w głównych stacjach ogólnopolskich oraz tematycznych. Poza telewizją duże tabliczki wesprze kampania w OOH, kinach i w internecie. Konkursy i aktywacje internetowe prowadzone w kanałach marki oraz we współpracy z social influencerami oparto na myśli przewodniej kampanii, czyli dzieleniu się wedlowską czekoladą.

Za kreację spotu reklamowego odpowiada agencja Grandes Kochonos, zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD, działania PR realizuje 24/7Communication, natomiast kampanię w internecie – Cosmo.