Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Kosmetyki Ultrapex do pielęgnacji włosów od LK Joannapr - 22 września 2016 13:45


Pierwsza na polskim rynku konsumenckim linia innowacyjnych, specjalistycznych kosmetyków do domowej pielęgnacji włosów – ULTRAPLEX – trafiła do sprzedaży detalicznej w wybranych sklepach w Polsce. Formuła produktów została stworzona przez Laboratorium Kosmetyczne Joanna, polskiego producenta kosmetyków do włosów i ciała.

Seria ULTRAPLEX to odpowiedź na zapotrzebowanie klientek na profesjonalne preparaty do pielęgnacji włosów farbowanych, których można używać samodzielnie w domu. Linia wzorowana jest na produktach fryzjerskich, a w jej skład wchodzi pięć wzajemnie uzupełniających się artykułów: Aktywator, Stabilizator, Regenerator, Szampon i Odżywka Utrwalająca.

„ULTRAPLEX to w pełni polskie produkty. Zawierają unikalny składnik Crodasone Cysteine, który odpowiada za odbudowę mostków dwusiarczkowych. Te mikroskopijne wiązania siarki silnie łączą się w łańcuchy keratyny, dzięki czemu zapewniają trwałą konstrukcję włosów, utrzymują ich strukturę, wpływają na sprężystość i zdrowy wygląd. Jest to jedyna tego typu innowacja w kraju. Wiemy, że klientki doceniają rodzime produkty, więc dokładamy wszelkich starań, aby były one na jak najwyższym poziomie i jednocześnie w przystępnej cenie. Kobiety mogą być pewne, że wybierając linię ULTRAPLEX ich włosy będą pod profesjonalną opieką” - mówi Monika Jurczuk, Brand Manager Laboratorium Kosmetycznego Joanna.

Zestaw ULTRAPLEX zawiera: saszetkę Aktywator oraz tubki Stabilizator i Regenerator, który jest dostępny także w dużym opakowaniu. Pakiet należy uzupełnić o Szampon i Odżywkę regenerującą.
Cena zestawu: ok. 20 zł

ULTRAPLEX AKTYWATOR
Użycie Aktywatora to kluczowy krok w systemie ULTRAPLEX. Należy dodać go do dowolnego kolorantu lub rozjaśniacza i wymieszać. Preparat wnika głęboko w strukturę włosów, odbudowuje i wzmacnia wiązania strukturalne, a przez to ogranicza ich łamliwość.

ULTRAPLEX STABILIZATOR
Stabilizator przeznaczony jest do nałożenia na umyte włosy po koloryzacji. Utrzymuje
i wzmacnia mostki dwusiarczkowe znajdujące się w strukturze włosa, a przy tym zamyka łuski znajdujące się na jego powierzchni. Dzięki temu zapewnia długotrwałą wytrzymałość na uszkodzenia, nadaje sprężystość i połysk.

ULTRAPLEX REGENERATOR
Regenerator to specjalne serum odżywcze, które należy stosować przed pierwszym myciem włosów po koloryzacji. Pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przedłuża także efekty wcześniejszych zabiegów. Należy stosować go regularnie dwa razy w tygodniu, aby utrzymać optymalne efekty regeneracji. Produkt dostępny jest również w oddzielnym, dużym opakowaniu (100 g).
Cena za 100g: ok. 15 zł

ULTRAPLEX SZAMPON UTRWALAJĄCY
Zastosowanie Szamponu ULTRAPLEX to kolejny etap procesu pozwalający na utrwalenie i przedłużenie efektów kuracji. Został on opracowany z myślą o pielęgnacji włosów po wykonaniu systemu regeneracji. Ma łagodną recepturę pozbawioną składników SLS i SLES, barwników i silikonów. Delikatnie myje i pielęgnuje. Dodatkowo zawiera aktywne składniki, które stabilizują mostki dwusiarczkowe we włosach.

Cena: ok. 15 zł

ULTRAPLEX ODŻYWKA UTRWALAJĄCA
Dopełnieniem procesu regeneracyjnego jest nałożenie odżywki, dzięki której włosy będą zregenerowane i w doskonałej kondycji.

Cena: ok. 15 zł