Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Dr. Oetker wspiera reklamowo linię produktów Słodkiej Chwilipr - 22 września 2016 13:51


Wraz z początkiem września ruszyła intensywna kampania promująca szeroki wachlarz deserów jednoporcjowych Słodka Chwila, prowadzona równolegle w TV, Internecie i mediach społecznościowych.

Kampania ma na celu przypomnienie konsumentom o ich ulubionych owocowych kisielach, kremowych budyniach oraz pożywnych kaszkach i ryżach. Późniejszą jesienią Dr. Oetker będzie rozgrzewać w chłodniejsze dni Słodką Chwilą Rozgrzewającą, która wpasowała się idealnie w potrzeby konsumentów otulając ich wyjątkowymi połączeniami smaków i rozgrzewającymi dodatkami: Maliny z miodem, Pieczonego jabłko z cynamonem, Cytrusów z imbirem oraz Śliwki z goździkiem.

Na wszystkich miłośników Słodkich Chwil będą czekały dodatkowe aktywności w mediach społecznościowych i atrakcyjne konkursy. Na stronie www.slodkachwila.pl oraz fanpage’u Słodka Chwila na Facebooku pojawią się filmy z inspiracjami i prostymi pomysłami na jeszcze więcej przyjemności ze Słodką Chwilą. Konsumenci będą mogli również oderwać się od codziennych zajęć i sięgnąć po odrobinę rozrywki wysyłając bliskiej osobie „słodkie myśli”, odstresować się przy mini grach, czy sprawdzić co powie im Słodka Chwila.

Kampania w telewizji zakłada emisję 30-sekundowej reklamy prezentującej szeroki asortyment (kisiele, budynie i kaszki) oraz krótszych formatów komunikujących dany typ produktu. Spoty emitowane są zarówno w szeroko zasięgowych stacjach - TVN, Polsat, jak również w kanałach tematycznych dopasowanych do grupy docelowej.

Za kreację i produkcję reklamy rozgrzewających kisieli Słodka Chwila odpowiedzialna jest agencja i studio produkcyjne GPD. Natomiast planowaniem i zakupem mediów do kampanii zajmuje się dom mediowy Media Direction OMD.