Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Carrefour Market zastąpi Marcpol w Galerii Słonecznejdlahandlu.pl - 27 października 2016 14:49


Do grona najemców Galerii Słonecznej w Radomiu, zarządzanej przez White Star Real Estate, już wkrótce dołączy Carrefour Polska sp. z o.o. Carrefour Market będzie mieścił się w lokalu o powierzchni blisko 1850 mkw. na parterze galerii. Do lipca br. operatorem spożywczym była sieć Marcpol, która od czerwca br. jest w upadłości.

- Wierzymy, że dzięki współpracy z Carrefour Polska będziemy mogli zapewnić klientom jeszcze lepszą ofertę spożywczą - mówi Krzysztof Marzec, dyrektor ds. zarządzania relacjami z najemcami w Galerii Słonecznej. Międzynarodowe doświadczenie, a także szczególna dbałość o duży wybór produktów, niskie ceny oraz jakość obsługi klienta to niewątpliwe atuty Carrefour. Uznaliśmy, że partnerstwo z tą właśnie siecią pozwoli Galerii Słonecznej odpowiedzieć na aktualne oczekiwania klientów - dodaje.

- Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju w Polsce, Carrefour aktywnie poszukuje możliwości ekspansji w każdym z formatów: hiper- i supermarketów oraz sklepów osiedlowych. W zależności od lokalizacji i wielkości projektu, wdrażamy najbardziej odpowiedni koncept z punktu widzenia klienta - mówi Ronan Martin, wiceprezes zarządu Carrefour ds. ekspansji i galerii handlowych. - Otwarcie nowego sklepu w Galerii Słonecznej to dla nas możliwość wzmocnienia obecności Carrefour w Radomiu. Uruchomimy tu koncept sklepu premium, który ostatnio wdrożyliśmy w dwóch innych lokalizacjach. Jestem przekonany, że supermarket Carrefour będzie silnym magnesem przyciągającym klientów do tego popularnego i dobrze zarządzanego centrum handlowego -dodaje Ronan Martin.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowo-biurowego. W Galerii Słonecznej, na powierzchni 42 tys. mkw., znajduje się blisko 170 lokali handlowych, usługowych, gastronomicznych i rozrywkowych.