Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Świąteczne propozycje Dr. Oetkerapr - 2 listopada 2016 12:30


Korzenny zapach unoszący się w domu to zapowiedź nadchodzących świąt. Dr. Oetker zachęca, by w tym szczególnym czasie sięgnąć po jego propozycje  – Pierniczki oraz Chatkę z piernika.

Chatka z piernika Dr. Oetkera zawiera zestaw do przygotowania piernikowego domku, który może również stanowić wyjątkową bożonarodzeniową dekorację. W opakowaniu znajduje się mix do ciasta, pisak, śnieżynki, a także szablon do wycięcia kształtów. Aby przygotować słodką konstrukcję do mieszanki należy dodać masło, jajko i miód, a następnie upiec, udekorować i za pomocą wstążki złożyć chatkę. 

Do rodzinnego pieczenia korzennych przysmaków będzie zachęcała klimatyczna kampania reklamowa, która swoim zasięgiem obejmie największe stacje telewizyjne (TVN, TVP i Polsat) oraz tematyczne. Działania promocyjne rozpoczną się w listopadzie i będą trwały aż do Świąt Bożego Narodzenia. Za kreację 30 sekundowego spotu odpowiada agencja Scholz&Friends, natomiast planowaniem i zakupem mediów do kampanii zajmuje się dom mediowy OMD Media Direction.
Świąteczne aktywności firmy Dr. Oetker obejmą również internet oraz kino. Dodatkowo na stronie www.oetker.pl zostanie uruchomiony specjalny serwis Bajkowe Święta z licznymi poradami i inspiracjami.

Produkt dostępny w sprzedaży od listopada 2016 r. Sugerowana cena detaliczna: ok. 7,5 zł