Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Świąteczna oferta słodyczy firmy NESTLÉpr - 10 listopada 2016 12:25


Firma NESTLÉ przygotowała bogatą ofertę bożonarodzeniowych smakołyków.

Marka AFTER EIGHT to płatki z aksamitnej, gorzkiej czekolady z delikatnym, orzeźwiającym nadzieniem o smaku miętowym. NESTLÉ oferuje praliny w dwóch limitowanych smakach: marcepanowym i pomarańczowym. W tym roku dostępne będą również AFTER EIGHT MUNCHIES Mint - mini pralinki dostępne w mniejszym formacie.

Również marka KIT KAT przygotowała wiele niespodzianek. W tym roku będziemy mogli cieszyć się smakiem czekolady KIT KAT dostępnej tylko w ofercie świątecznej. Paluszki 4Finger KIT KIT dostępne będą w dwóch nowych wariantach: oblane ciemną i białą czekoladą.

NESTLÉ zaskoczy również najmłodszych rockowymi pingwinami, mikołajem, wesołym reniferem oraz  czekoladą z tęczową niespodzianką w środku. Oprócz nowości dostępne będą też tuby SMARTIES pełne  kolorowych drażetek. Marka oferuje czekoladowe figurki: SMARTIES Mikołaj, SMARTIES renifer oraz SMARTIES Giant Block i SMARTIES Pingwiny.

Świąteczne produkty będą prezentowane w sklepach na przyciągających wzrok standach w formacie ćwierć-palety. W kanale nowoczesnym firma NESTLÉ rekomenduje dwa standy zatowarowane słodyczami: jeden z produktami SMARTIES, a drugi z mixem produktów pod markami NESTLÉ: KIT KAT, AFTER EIGHT i SMARTIES. W kanale tradycyjnym rekomendowany jest drugi z wyżej wymienionych standów.