Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Prezes Media Saturn Holding: Kanały dystrybucji sprzętu AGD powinny się uzupełniaćpr, dlahandlu.pl - 15 listopada 2016 10:20


Kanały dystrybucji sprzętu AGD powinny się wzajemnie uzupełniać, bo konsumenci często pytają o sprzęt w sklepie, a zakupów dokonują w Internecie. My jako doradcy klienta w jego procesie zakupowym musimy być wszędzie – na każdym etapie tego procesu, zarówno w kanale internetowym, jak i tradycyjnym. Chcemy oferować nie tyle produkt sam w sobie, ale kompleksowe rozwiązanie wokół niego, służące jak najlepiej konsumentom - mówi Marcin Rosati, prezes zarządu Media Saturn Holding Polska.

- Najważniejsze wyzwanie dla branży AGD w Polsce to w mojej opinii innowacyjność – jest ona zarówno wyzwaniem, ale też wielką szansą. Powinniśmy być jednym z najbardziej innowacyjnych rynków – oferować tę innowacyjność jako wartość dodaną dla klienta, a nie innowacyjność dla samej innowacyjności - dodaje.

- Parę lat temu konsumenci byli zorientowani głównie na cenę, ale w ostatnich latach te preferencje się zmieniły. Stajemy się bardziej świadomi, wymagający i z uwagą przyglądamy się zaawansowanym technologiom. Element energooszczędności też zaczyna mieć znaczenie, ale jak na razie Polacy nie traktują tego typu cech priorytetowo - podsumowuje Marcin Rosati.