Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

SPAR Polska partnerem wdrożenia Android Pay firmy Googlewww.dlahandlu.pl - 18 listopada 2016 09:49


Sieć sklepów SPAR została jednym z wyselekcjonowanych partnerów nowej usługi Google – Android Pay, która pozwala zapłacić za zakupy telefonem posiadającym system Android i dedykowaną aplikację.

Usługa Android Pay została uruchomiona na polskim rynku 17 listopada 2016 r. Aby skorzystać z takiego udogodnienia wystarczy dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Android Pay. Usługa ta umożliwia płacenie telefonem poprzez zbliżenie do terminala płatniczego, podobnie jak w przypadku płatności zbliżeniowych kartą. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala, bez potrzeby otwierania aplikacji.

Zapłaty za zakupy przy użyciu Android Pay będzie można dokonywać we wszystkich sklepach SPAR, w których akceptowane są płatności zbliżeniowe. Przy transakcjach o wartości powyżej 50 złotych wymagane będzie standardowo wpisanie kodu PIN na terminalu.

SPAR Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia w Polsce, jest obecny na naszym rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.