Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

W Rzeszowie zamiast Bella Dolina powstanie outlet oraz park handlowydlahandlu.pl - 24 listopada 2016 11:45


Outlet powstanie na działce należącej do Mayland, gdzie wcześniej planowano budowę centrum Bella Dolina. Będzie to pierwszy tego typu projekt w Rzeszowie i okolicach.

– Mayland przygotował koncepcję designerskiego centrum outletowego oraz parku handlowego, czyli zespołu niezależnych budynków handlowych. Obecnie definiujemy program inwestycji. W ramach tego kompleksu planujemy zbudować w pierwszej fazie nowoczesne, starannie zaprojektowane centrum o charakterze „factory outlet”, a w drugiej fazie park handlowy typu „strip mall” z dodatkowymi funkcjami i z uzupełniającą ofertą sklepów wielkopowierzchniowych, między innymi o profilu wyposażenia wnętrz oraz artykułami sportowymi – mówi Maciej Kiełbicki, członek zarządu i dyrektor zarządzający Mayland Real Estate.

Mayland Real Estate działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Obecnie Mayland realizuje budowę Centrum Serenada w Krakowie, przygotowuje przebudowę Fortu Wola w Warszawie i CH Ster w Szczecinie.