Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Świąteczna kampania reklamowa produktów Heliopr - 2 grudnia 2016 11:49


Firma Helio rozpoczęła świąteczną kampanię reklamową, wzmacniającą wizerunek marki i wspierającą sprzedaż popularnych bożonarodzeniowych produktów. Działania skupiają się przede wszystkim na telewizji, prasie, Internecie i outdoorze.

Prowadzona w kluczowym dla branży bakaliowej okresie przedświątecznym intensywna kampania promocyjna ma na celu zwiększenie sprzedaży uznanych produktów Helio, w tym przede wszystkim bakalii bez konserwantów Helio Natura oraz bezglutenowych mas do ciast Helio. Szerokie cross-mediowe działania obejmują czołowe ogólnopolskie kanały telewizyjne oraz kanały tematyczne, a także prasę branżową, lifestylową i kobiecą.

Kampania realizowana jest także działaniami content marketingowymi w Internecie, obejmującymi m.in. przygotowanie modnych i poszukiwanych przez konsumentów video-przepisów, współpracę z blogerami, kampanie banerowe oraz aktywność w mediach społecznościowych. Do wsparcia sprzedaży marka wykorzystuje również reklamę outdoorową w największych miastach Polski. Kampania uzupełniona jest także promocją w punktach sprzedaży.

Kompleksowość i spójność prowadzonych działań mają na celu intensyfikację sprzedaży produktów Helio w okresie przedświątecznym oraz wzmocnienie świadomości marki w dłuższym przedziale czasowym.