Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

LD Holding stawia na jakość obsługi w sklepach zrzeszonych pod szyldem Liviodlahandlu.pl - 5 grudnia 2016 09:37


LD Holding stawia na podnoszenie jakości zrzeszonych pod szyldem LIVIO sklepów poprzez przeprowadzane remodelingi, połączone z odpowiednim ułożeniem asortymentu zgodnie z przygotowanym planogramem. Sklepy muszą być funkcjonalne i wygodne, przy tym estetyczne dlatego odpowiednia aranżacja wnętrz oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni sklepu, przekłada się na wzrost obrotów.

Jednym z ostatnio przeprowadzanych remodelingów zgodnym ze standardem sieci jest placówka Barbary Janiszewskiej w Drobninie (woj. wielkopolskie), która zdecydowała się w jednym czasie na remodeling swojej placówki, jak i wprowadzenie systemu Hipermarket, w który wyposaża zrzeszone sklepy sieć LD Holding. Program ten gwarantuje kompleksowe zarządzanie sprzedażą. – Sieć Livio, poprzez swoich specjalistów, bezproblemowo przeprowadziła mnie przez cały proces zmian. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak można prowadzić sklep bez systemu sprzedażowego. Livio pomogło mi wdrożyć program, w przypadku wątpliwości mam swojego opiekuna, do którego mogę zadzwonić i wyjaśnić problem – podkreśla Barbara Janiszewska .

Właścicielka Delikatesów "Marina" we Władysławowie, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowała się na zmiany w wyposażeniu i aranżacji sklepu. Pod koniec listopada powstało nowe stoisko monopolowe przeniesione z samodzielnego aneksu do głównej sali sprzedaży,. Zakupione zostały nowe chłodnie oraz zmieniony został układ kas dzięki czemu powiększyła się powierzchnia ekspozycyjna. Placówka o powierzchni 530 mkw. oferuje klientom ok. 13 000 pozycji asortymentowych. Szeroki asortyment a zwłaszcza taki, który jest nie dostępny w konkurencyjnych sklepach wyróżnia tę placówkę, a wprowadzone zmiany dodatkowo zyskują pozytywną opinię klientów. Sklep został otwarty ponad 15 lat temu i od początku należał do „ Sieci 34”. Jest to logo, które w tym regionie jest dobrze znane klientom, dlatego pozostaje w ofercie franczyzowej firmy LD Holding, kojarzonej głównie z „Livio”.