Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Współtwórca Frisco.pl tworzy aplikacje dla sklepów bez kasPuls Biznesu - 22 grudnia 2016 09:24


Witold Ferenc, współtwórca Frisco.pl, po zbudowaniu największego niezależnego internetowego e-supermarketu na niemal dwa lata zniknął z medialnych radarów. Teraz okazuje się, że przez ten czas pracował nad rozwojem oprogramowania dla tradycyjnych supermarketów – podaje Puls Biznesu.

— W Spark Software zbudowaliśmy kompletną platformę dla sklepu bez kas. Najważniejsza część to aplikacja SeaYou, za którą stoi unikatowy silnik personalizacji. Dzięki niej zakupy będą szybkie i bardziej wygodne, a konsument zapłaci za nie mniej, gdyż będzie otrzymywał specjalne i indywidualne promocje — twierdzi Witold Ferenc.

Zainstalowana aplikacja skanuje kody kreskowe kupowanych produktów, po zapełnieniu koszyka skanuje się  kod QR przy wyjściu ze sklepu i płaci jednym kliknięciem w aplikacji. Paragon drukuje się automatycznie, a kupujący wychodzi ze sklepu bez stania w kolejkach do kas. Witold Ferenc, korzystając ze swoich doświadczeń z Frisco, postanowił zaprząc do pracy big data i dać klientom usługi dodane — rekomendacje produktów. 

Więcej w Pulsie Biznesu.