Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Prawie 4 mln zł w bonach wypłaciła swoim pracownikom firma Nettopr, www.dlahandlu.pl - 23 grudnia 2016 11:00


Przed świętami Netto Polska postanowiło wesprzeć swoich pracowników dodatkowymi bonami na zakupy. W sumie w tym roku na ten cel firma przeznaczyła 3 miliony 800 tyszł.

- Ten duży zastrzyk dodatkowych środków nasi pracownicy mogą oczywiście rozdysponować zgodnie ze swoimi potrzebami – mówi Roman Borecki, HR Manager Netto Polska.

W Netto pracuje około 5,5 tys. osób, z czego 470 to pracownicy ze stażem dłuższym niż 10 lat.

Każdego roku Netto zapewnia swoim pracownikom m.in.: współfinansowanie dojazdów do pracy, bezpłatną naukę języka angielskiego, możliwość uczestnictwa w programach prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowe, paczki dla dzieci, jubileuszówki oraz wspomniane bony świąteczne. W tym roku na ten cel przeznaczono 3,8 mln zł, co w przeliczeniu na jednego pracownika daje dodatkowo prawie 700 zł rocznie.

- W Netto staramy się dbać o naszych pracowników, dlatego zależy nam, by zapewnić im jak najlepsze warunki pracy – dodaje Roman Borecki. - Obecnie sytuacja na rynku handlu detalicznego dynamicznie się zmienia, na co wpływa wiele czynników. Do pracy w Netto, oprócz możliwości rozwoju i zrobienia kariery w firmie działającej w międzynarodowym środowisku, zachęcamy również systemem socjalnym – dodatkowymi świadczeniami ze strony pracodawcy. W tym roku na świąteczne bony przeznaczyliśmy w sumie prawie 4 mln zł - podsumowuje.