Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

O rynku kawiarni, cukierni i lodziarni na Food Show 2017portalspozywczy.pl - 20 stycznia 2017 16:14


Podczas Food Show 2017 - obywającego się marcu w Katowicach wielkiego święta żywności, kulinariów i gastronomii - będziemy rozmawiać m.in. o perspektywach rozwoju rynku kawiarni, cukierni i lodziarni.

Rok 2016 pokazał, że rynek kawiarni w Polsce jest nadal bardzo perspektywiczny. Choć nieprzerwanie dominują na nim duże sieci, nie zniechęca to nowych graczy do śmiałego planowania inwestycji.

Podczas debaty "Rynek kawiarni, cukierni i lodziarni" będziemy rozmawiać o kierunku rozwoju rynku kawiarnianego w Polsce, ekspansji graczy, zmianie ofert lokali oraz o tym jak poradzić sobie z wyzwaniem, że kawę można już kupić nie tylko w specjalistycznych lokalach, ale także w sklepach, kioskach oraz na stacjach paliw. Poruszymy także temat trendów na rynku lodów oraz przyszłości sektora lodziarni i pomysłów na rozwój cukierni.

CHCESZ POZNAĆ CAŁY PROGRAM FOOD SHOW 2017 - WEJDŹ NA WWW.FODSHOW.PL.

Food Show 2017 to wielka impreza kulinarno-gastronomiczna, która odbędzie się 16-18 marca w Katowicach - w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Na wystawy, konferencje i wydarzenia towarzyszące imprezie zaprasza Grupa PTWP - wydawca m.in. serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu oraz magazynu "Rynek Spożywczy".