Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Dunkin’ Donuts najemcą Galerii Młocinypr - 24 stycznia 2017 14:53


Umowę najmu podpisała marka Dunkin’ Donuts, która zajmie lokal o powierzchni 90 mkw. Na warszawskich Bielanach trwa budowa nowoczesnego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego, w którym docelowo działać będzie ok. 220 lokali handlowych i usługowych oraz food court z ogródkami restauracyjnymi na zielonym dachu.

Dunkin’ Donuts to znana na całym świecie amerykańska sieć kawiarni serwujących wspaniały wybór donutów – klasycznego amerykańskiego przysmaku. Oprócz pączków z dziurką w lokalach można zjeść śniadanie w postaci gorących, przygotowywanych na miejscu bajgli oraz kanapek, a także wypić doskonałą kawę w atrakcyjnej cenie.

Franczyzobiorcą Dunkin’ Donuts w Polsce jest Varsovia Food Company Sp. z o. o., która obecnie posiada łącznie 7 lokali w Warszawie i w Łodzi, a wciągu najbliższych 6 lat planuje otworzyć kolejnych 37. Pierwsza kawiarnia otwarta została ponad rok temu.

Dotychczas umowy najmu podpisały też restauracje KFC, Pizza Hut Express, Burger King, Express Kuchnia Marché, Lifemotiv, Olimp, Subway, ZenThai, Sevi Kebab, Compañeros i Saladki. Galeria Młociny ma już podpisane umowy najmu na ponad połowę powierzchni handlowej.