Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Outlet w Bydgoszczy ruszy pod koniec maja, będzie rozbudowanydlahandlu.pl - 9 maja 2018 10:30


SMART Outlet Center Bydgoszcz to nowa nazwa centrum wyprzedażowego, które zostanie otwarte 26 maja. Równocześnie zmienią nazwy oraz logo także outlety ADV Por Property Investment w Białymstoku i Lublinie. Jak podaje spółka, obiekt w Bydgoszczy ma docelowo powiększyć się do 16 tys. mkw.

– Zmiana nazwy podyktowana jest potrzebą podkreślenia faktu, który dla naszych klientów, jest oczywisty: „SMART” to mądre finansowo, przemyślane zakupy. Liczba odwiedzających nasze placówki osób z roku na rok rośnie. W 2017 r. było ich już ponad 4 mln. Obiekty wyprzedażowe są esencją smart shoppingu – udostępniamy asortyment dobrej jakości, zawsze w cenach niższych o minimum 30 proc. od tych samych produktów w innych sklepach. Otwarcie outletu w Bydgoszczy jest najlepszym momentem na zmianę nazwy całej naszej sieci – mówi Dariusz Gardener, przewodniczący rady nadzorczej firmy ADV Por Property Investment. 

Otwarcie SMART Outlet Bydgoszcz odbędzie się zgodnie z planem. Klienci będą mogli zrobić pierwsze zakupy w ostatnią sobotę maja. Swoje sklepy otworzą zarówno najemcy regularni (CCC, Media Expert, Rossmann oraz Martes Sport) jak i outletowi (m.in. Adidas, New Balans, Reebook, Puma, Monnari, Only, Dajar, Home&Cook, Kubenz i Lavard).

Planowane jest powiększenie obiektu w Bydgoszczy do 16 tys. mkw. Docelowo SMART Outlet Bydgoszcz zaoferuje w formule outletowej ponad 100 marek uzupełnionych o strefę food court i kawiarnie.

Outlet Center z obiektami handlowymi w Lublinie, Białymstoku oraz parkiem handlowym
w Cieszynie wchodzi w skład Grupy Deweloperskiej ADV Por Property Investment. Firma posiada w swoim portfolio również m.in. budynek biurowy klasy A - The Tides, zlokalizowany przy Bulwarach Wiślanych w Warszawie.