Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Carrefour otwiera sklep, w którym 25 proc. asortymentu to produkty bio (galeria)dlahandlu.pl - 22 czerwca 2018 14:22


Carrefour otworzył w Paryżu sklep Carrefour City BEAUPASSAGE, w którym jedna trzecia powierzchni dedykowana jest produktom wegańskim, organicznym, ekologicznym i bezglutenowym. Sklep oferuje 1500 takich produktów.

- Dzięki niezwykle szerokiej gamie produktów ekologicznych, bezglutenowych i wegańskich, nowy sklep wpisuje się w cele grupy, aby stać się czołową firmą dostarczającą produkty ekologiczne dla jak największej liczby osób. Jest to również przejaw dążenia grupy do zwiększenia liczby sklepów convenience – informuje Carrefour.

Sklep zajmuje powierzchnię blisko 600 mkw., z czego na produkty ekologiczne, bezglutenowe i wegańskie wydzielona jest powierzchnia 200 mkw. Sklep oferuje 1500 tego typu produktów, w tym 70 to produkty organiczne sprzedawane luzem. Ogółem w sklepie można kupić 6000 różnych produktów.

Sklep oferuje także szereg usług ułatwiających codzienne życie, w tym np. dostawę do domu, punkt odbioru produktów zamówionych od GrandsVines-Privés.com i Croquetteland.com, usługi concierge, połączone szafki do udostępniania kluczy dla osób wspólnie wynajmujących mieszkania.

- Nowy sklep Carrefour City został zaprojektowany, aby funkcjonować jako miejsce spotkań i zbudowany wokół wspólnego baru i tarasu, na którym można zjeść posiłek, wypić kawę, a nawet wymienić książki za pośrednictwem wspólnej biblioteki – informuje Carrefour.