Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Supermarket Bio Family we Wrocławiu będzie czynny także w niehandlowe niedzieledlahandlu.pl - 10 sierpnia 2018 11:14


Bio Family otworzy nowy, już trzeci, ekologiczny supermarket. Punkt będzie zlokalizowany przy ulicy Romana Dmowskiego 8 na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. Sklep zostanie otwarty 15 września br. i będzie czynny także w niedziele niehandlowe do godziny 20.

Obecnie trwają prace aranżacyjne. Supermarket zostanie otwarty w podobnym koncepcie jak dwa pierwsze supermarkety Bio Family  - w Poznaniu i Swarzędzu.

W supermarketach Bio Family można znaleźć wyłącznie ekologiczne produkty (ponad 6 tys.), które posiadają europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz europejskie certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości. W tym duży wybór ekologicznych produktów wegańskich, wegetariańskich, bezglutenowych, bez laktozy i bez cukru rafinowanego.

Są to m.in. ekologiczne warzywa i owoce, mięso i wędliny, sery i nabiały, świeże pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt, kosmetyki i środki czystości.

W ramach promocji oferty sieć współpracuje z Katarzyną Bosacką, prowadzącą programy TVN „Wiem, co jem”, „Wiem, co kupuje” i „Co nas truje”, która 8 września poprowadzi spotkania autorskie w supermarketach Bio Family w Poznaniu i Swarzędzu.