Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Just GYM ruszy w centrum handowym M1 w Poznaniudlahandlu.pl - 24 września 2018 12:05


Sieć klubów fitness Just GYM wynajęła w poznańskim centrum handlowym M1 ok. 2 tys. mkw. Klub w poznańskim M1 otworzy się w I kwartale 2019 roku.

W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers International.  – Galerie handlowe są obecnie obok budynków biurowych najchętniej wybieranymi miejscami do lokalizacji klubów fitness. Połączenie zakupów z aktywnością fizyczną jest coraz częściej obserwowanym zjawiskiem, dlatego również właściciele centrów handlowych bardzo chętnie widzą w swoich obiektach najemców z branży fitness – mówi Michał Malicki, ekspert rynku handlowego w Colliers International.

Just GYM to sieć automatycznych klubów fitness stanowiących alternatywę dla klubów z segmentu premium. Na polskim rynku marka istnieje od 2017 roku. Wszystkie lokale sieci dostępne są całodobowo 7 dni w tygodniu przez cały rok. 

Centrum handlowe M1 przy ul. Szwajcarskiej 14 w Poznaniu istnieje od 1998 roku. Na powierzchni ponad 41 tys. mkw. działa 69 sklepów. Kompleksem zarządza firma METRO PROPERTIES, zaś właścicielem obiektu jest spółka EPP.