Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nesquik współpracuje z FC Barcelona w kampanii promocyjnejpr - 25 września 2018 11:16


24 września startuje loteria marki Nesquik, w której marka będzie zachęcać do odpowiedniego odżywiania oraz aktywnej zabawy. W akcji promocyjnej marka podjęła współpracę z klubem FC Barcelona, której celem jest propagowanie sportowego trybu życia wśród dzieci i ich rodziców.

W ramach wspólnych działań  marki Nesquik i FC Barcelona rusza konkurs, trwający od 24.09 do 02.12.2018. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić dowolny rozpuszczalny napój kakaowy Nesquik, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.nesquik.pl. Losowania odbywają się codziennie, a dzięki wykorzystaniu mechanizmu typu instant-win każdy grający od razu dowiaduje się, czy wygrał.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania: piłki, torby oraz worki sportowe. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wylosowana także nagroda główna – czyli 4-dniowa wycieczka dla dziecka z rodzicem do Barcelony. W programie przewidziany jest m.in.: trening na Camp Nou i zwiedzanie stadionu, wejściówka na mecz FC Barcelona, zwiedzanie Barcelony, a także wiele innych atrakcji. W losowaniu będę mogły wziąć udział wszystkie prawidłowe zgłoszenia od osób, których dziecko ma 7-12 lat.