Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

E.Leclerc z 17. stacją benzynowądlahandlu.pl - 1 października 2018 11:29


1 października w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. 11 listopada 6 przy supermarkecie E.Leclerc ruszyła stacja benzynowa. - W związku z wprowadzonymi zmianami legislacyjnymi będziemy rozwijać i rozbudowywać sklepy przy stacjach paliw, aby móc prowadzić handel w niedziele - zapowiedział na wrześniowej konferencji prasowej prezes E.Lelcerc, Jean-Philippe Magré.

Stacja usytuowana na os. Rosochy funkcjonuje przez cały tydzień. 

– Uruchamiając tę inwestycję korzystaliśmy z doświadczenia i technologii stacji E.Leclerc, które z powodzeniem działają przy sklepach w innych miastach Polski. Tankowanie u nas to wygodne rozwiązanie – można je połączyć z zakupami w supermarkecie – mówi Barbara Knap, dyrektor E.Leclerc w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Otwarta w Ostrowcu Świętokrzyskim stacja jest 17. placówką tego typu działającą pod szyldem E.Leclerc w Polsce. Jej budowa rozpoczęła się w połowie czerwca br. i została zakończona we wrześniu.

- W związku z wprowadzonymi zmianami legislacyjnymi będziemy rozwijać i rozbudowywać sklepy przy stacjach paliw, aby móc prowadzić handel w niedziele - zapowiedział na wrześniowej konferencji prasowej prezes E.Lelcerc, Jean-Philippe Magré.