Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Proteinowe Kulki kokosowe od marki feel FIT



pr - 9 października 2018 08:46


feel FIT Kulki proteinowe to chrupiące wafelki otoczone wiórkami kokosowymi z BIAŁKOWYM kremem o delikatnej konsystencji i kokosowym smaku z migdałem w środku.

Kokosowe praliny feel FIT są źródłem białka i błonnika oraz nie mają dodanego cukru. Nie zawierają tłuszczów utwardzonych ani trans. Dodatkowa porcja białka w słodyczy syci na dłużej, dzięki czemu łatwiej zaspokoić apetyt na słodkie. Chrupiące kokosowe rarytasy kuszą pysznym smakiem. Dostępne w dwóch opakowaniach: torebka i mały kartonik.

Marka feel FIT to marka, która powstała na bazie doświadczeń jej właścicieli. Przez 4 lata zajmowali się oni dystrybucją zdrowych przekąsek, głównie proteinowych, budując półki z tymi produktami w strefie ze zdrową żywnością w dużych sieciach sklepów.

Misją marki jest dostarczanie nie tylko zdrowych i wysokiej jakości produktów, lecz również pysznych. Produkty feel FIT wyróżniają się wysoką zawartością białka i błonnika oraz innych dobrych i naturalnych składników.

W ramach innowacyjnej oferty znajdują się: proteinowe kulki kokosowe; batony z orzechów, nasion i owoców o wyjątkowo naturalnym składzie i smaku; pierwsze na rynku wysokoproteinowe pasty warzywne; pierwsze w Polsce granole białkowe w kubkach 70g  oraz batony proteinowe z 35%-ową zawartością białka, najmniejszą ilością cukru oraz z chrupiącą konsystencją. A już wkrótce kolejne nowości!