Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Marka By Dziubeka otworzyła salon w bielskim Gemini Parkudlahandlu.pl - 9 października 2018 09:22


Z wyspy handlowej do mającego 32 m kw. salonu. Na taki właśnie ruch zdecydowała się w Gemini Park Bielsko-Biała polska marka By Dziubeka, oferująca biżuterię dla kobiet i mężczyzn. W efekcie inwestycji powstał pierwszy w Bielsku-Białej salon brandu.

W jego asortymencie można znaleźć m.in. pierścionki, naszyjniki, broszki i kolczyki ujęte w kilka różnych kolekcji, m.in. Blossom, Etno, Ceramics, Flamenco, Fashion Queen, Party Time czy Glam Rock. W salonie nie brakuje także oferty dla panów.

- By Dziubeka to nasz wieloletni partner biznesowy. Przez wiele lat marka  działała na wyspie handlowej. Dobre wyniki osiąganie w Gemini Park, ale także dynamiczny rozwój sieci skłonił ostatnio właścicieli do poszerzenia działalności – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Dla Gemini Park jest to już kolejny salon, w którym klienci znajdą tzw. wyroby biżuteryjne i ozdoby oraz dodatki. Podobny asortyment można znaleźć już m.in. w H&M, C&A czy Reserved. W centrum handlowym działają także 4 salony jubilerskie: Apart, Swiss, Verona i Taxor, oferujące wyroby m.in. ze złota, srebra i kamieni szlachetnych.

By Dziubeka to polska marka, która swoją siedzibę ma w Tychach.  Brand posiada dziś kilka salonów w galeriach handlowych a także sieć punktów franczyzowych, obecny jest także od kilku lat w krajach Unii Europejskiej, ale także w Rosji, Serbii, Australii i Azerbejdżanie.