Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowa opakowania produktów z linii BIO Piątnicypr - 9 października 2018 13:58


Jak w prostym symbolu oddać idee proekologiczne i prozdrowotne? Właśnie takie pytanie zadali sobie projektanci Czteryczwarte Brand Design, podchodząc do tematu nowej linii BIO Piątnica.

- Popieramy zdrową, ekologiczną żywność i chcieliśmy stworzyć dla BIO Piątnicy coś wyjątkowego. Piątnica znana jest na rynku z najlepszych jakościowo produktów mlecznych, które powstają dzięki dbałości o jakość skupowanego mleka, dobre relacje z dostawcami, osobiste zaangażowanie prezesa firmy w sprawdzanie i próbowanie, czy to, co powstaje na liniach produkcyjnych, spełnia najlepsze standardy. Takie podejście w pełni nas przekonało. Idąc tokiem skojarzeń, że tylko szczęśliwe krowy dają najlepsze mleko, szukaliśmy pomysłu kreatywnego, który może tę treść zobrazować. I tak powstały krowy w kwiatki - informuje agencja Czteryczwarte Brand Design.

Czteryczwarte Brand Design od prawie dwóch dekad specjalizuje się w tworzeniu wizerunku marki, identyfikacji wizualnej oraz projektowaniu strukturalnym. Istotą działań agencji jest branding 360°, którego wielowymiarowe podejście definiuje markę na płaszczyźnie wszystkich zmysłów.