Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

6,5 tys. już nie wystarczy. Żabka proponuje nowym franczyzobiorcom 15 tys. złdlahandlu.pl - 11 października 2018 12:00


Żabka Polska dla nowych franczyzobiorców promocyjną ofertę. Osobom, które zgłoszą się w ciągu najbliższych 6 miesięcy, by prowadzić sklep Żabka sieć proponuje miesięczny przychód podstawowy z tytułu prawidłowego prowadzenia sklepu (nie precyzując warunków) na poziomie 12 tys. zł plus dodatkowe 3 tys. zł miesięcznie przez pierwszych sześć miesięcy. Wkład własny pozostał na poziomie 5 tys. Oferta dotyczy franczyzobiorców, którzy podejmą współpracę z siecią w okresie od 1 października br. do 28 lutego 2019 roku.

To nie pierwsza taka akcja Żabki. W październiku 2016 roku sieć prowdadziała również akcję rekrutacji franczyzobiorców na "nowych, korzystnych warunkach współpracy". Firma oferowała wówczas przychód podstawowy: 6500 zł w przypadku prawidłowego wykonywania umowy franczyzowej, od pierwszego miesiąca oraz marżę minimum 5 proc., dodatkowy przychód za realizację celów sprzedażowych, dodatkowe premie i świadczenia (np. za jakość prowadzenia sklepu), a także w pełni wyposażony i zatowarowany sklep oraz stałe wsparcie w prowadzeniu sklepu.

Żabka Polska ma aktualnie ok. 5125 sklepów, z czego 2500 w nowym formacie. Sklepy po remodelingu, określane wewnątrz firmy jako format galaxy, przyciągają do sklepów nawet 30 proc. nowych klientów. W sumie w tym roku sieć chce otworzyć 700 nowych lokalizacji.