Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Nowa sieć klubów fitness wchodzi do Polskipropertynews.pl - 26 października 2018 09:09


Orangetheory Fitness ma ponad tysiąc lokalizacji na całym świece i niemal milion członków. W grudniu 2018 r. pierwsze studio sieci otworzy się na warszawskim Mokotowie w budynku biurowym Adgar Wave przy ulicy Gintrowskiego. Powierzchnia studia wyniesie 322 mkw., z czego 165 mkw. zajmie sala do ćwiczeń dla 24 osób.

Już w grudniu 2018 roku, pierwsze studio sieci Orangetheory Fitness otworzy się w Warszawie, oferując nieznany dotąd rodzaj treningu – indywidualnie, ale grupowo. Sekretem OTF jest intensywny trening interwałowy w grupie, prowadzony pod nadzorem trenera. To, co go wyróżnia, to personalizacja wysiłku do indywidualnych możliwości każdego organizmu, dzięki technologii monitorowania serca.

– Otwieramy nowy rozdział w historii polskiego rynku fitness. 24 minuty w studio OTF dają rezultaty standardowego, godzinnego treningu na siłowni – mówi Radosław Jarmuła, właściciel Orangetheory Fitness Polska. – OTF jest niezwykle popularny za oceanem i w Europie Zachodniej, zarówno pośród osób trenujących dla własnej satysfakcji, jak i zawodowych sportowców. Jesteśmy przekonani, że „pomarańczowy trening” podbije serca najbardziej wymagających, poszukujących nowości i szybkich efektów klientów – dodaje.

Więcej na propertynews.pl