Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

OEX E-Business wspiera Pierre Fabre DermoCosmetique w Polscedlahandlu.pl - 6 listopada 2018 14:25


Globalny producent dermo kosmetyków Pierre Fabre DermoCosmetique uruchomił pierwszy e sklep w Europie. OEX E-Business został wyłącznym partnerem logistycznym e-commerce marki w Polsce.

W ramach umowy spółka z Grupy OEX odpowiada za kompleksową obsługę logistyczną e-commerce Pierre Fabre Dermo-Cosmetique w Polsce. Współpraca obejmuje także prowadzenie sprzedaży w imieniu klienta oraz doradztwo z zakresu digitalizacji sprzedaży.

Obsługa logistyczna e-sklepu Pierre Fabre jest realizowana w nowoczesnym centrum magazynowym OEX E-Business - Logistics HUB - pod Warszawą. Centrum pracuje w modelu 24/7, oferując klientom realizację procesów z naciskiem na customer experience.

Firma Pierre Fabre Dermo-Cosmetique na początku października otworzyła w Warszawie pierwszy w Polsce sklep stacjonarny, który umożliwia testowanie produktów i uzyskanie informacji na ich temat od konsultantów.

OEX E-Business zarządza jednymi z większych w Polsce centrów logistycznych, dedykowanych obsłudze sektora e-commerce oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów marketingowych.  Spółka oferuje usługi logistyczne w modelu 5PL: od zarządzania dostawcami, magazynowania i kompletowania zamówień, przez szeroką dystrybucję, po sprzedaż produktów dostępnymi narzędziami offline i online wraz z budowaniem świadomości marek na rynku.