Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Dwóch nowych najemców w Gemini Park Tychydlahandlu.pl - 15 listopada 2018 09:40


Więcej elektroniki i ubrań dla dzieci. Dwoma listopadowymi otwarciami Gemini Park Tychy po raz kolejny poszerzył swoją ofertę.

Tylko w ciągu ostatnich 3 miesięcy w Gemini Park Tychy miało miejsce aż 5 nowych otwarć. Oferta najnowszej na Śląsku galerii zasilona została sklepami New Yorker, Pierre Cardin i Express Klucze, a w ostatnich dniach salonami marki Cortland, czyli sklepu Apple Premium Reseler i Reporter Young, polskiej sieci sklepów odzieżowych dla dzieci.

Cortland zajął lokal o powierzchni 130,9 m kw. W nowym sklepie klienci mogą znaleźć m.in. produkty firmy Apple, w tym np. najnowsze modele iPhone, MAC, Apple Watch i iPad. 

Polska sieć Reporter Young zainwestowała w centrum handlowym w lokal mający 67,43 mkw. 

Reporter Young to już 8 sklep z ofertą dla najmłodszych w Gemini Park. W centrum handlowym swoje sklepy z ubraniami zabawkami mają także Smyk, Coccodrillo, Pepco i KiK. Ofertę odzieży dla dzieci można znaleźć także w H&M, Reserved i TK Maxx . Książki dla najmłodszych można z kolei kupić w salonie Empik i Świat Książki.

Gemini Park to jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce i pierwsza tak duża w Tychach. Na powierzchni 36,6 tys. m kw. ma znaleźć się docelowo 130 sklepów, restauracji i punktów usługowych.