Wydruk strony Dla Handlu - www.dlahandlu.pl

Bakalland z nowymi propozycjami z linii „Chwyć & Jedz”pr - 21 listopada 2018 10:25


Bakalland rozbudowuje ofertę nowych przekąsek z linii „Chwyć & Jedz” o kolejne propozycje. Nowości to połączenie bakalii z czekoladą w formie dwóch poręcznych, słodkich mieszanek: Mieszanki studenckiej CHOCO 50g oraz Mieszanki Szkolnej KIDS 50g.

Z badań Bakalland wynika, że aż 96 proc. Polaków przy różnych okazjach sięga po przekąski. Chętnie w tej roli widzą suszone owoce i orzechy (28%), ale także czekoladę (30%) . Dlatego Bakalland, by jeszcze lepiej realizować potrzeby konsumentów, rozszerzył nową linię przekąsek o propozycje łączące te dwie kategorie – bakaliowe mieszanki zawierające słodkie dodatki – lentilki z czekoladą oraz rodzynki w czekoladzie.

Nowości – Mieszanka Szkolna KIDS 50g oraz Mieszanka Studencka CHOCO 50g są częścią nowej linii przekąsek „Chwyć & Jedz”. Bakaliowe mieszanki dołączyły do bogatej oferty, składające się już z prażonych ziaren i chrupiących orzechów w porcjach „na raz”. Nowe produkty Bakalland maja trafiać do konsumentów poszukujących szybkiej i zdrowszej alternatywy dla klasycznych słodyczy.

Atutem nowych mieszanek jest ich poręczne, impulsowe opakowania o niewielkiej, przekąskowej gramaturze. Dzięki temu nowości sprawdzą się wyeksponowane w przestrzeni sklepu na osobnych, dedykowanych dla linii stojakach, w strefie przykasowej oraz w dowolnym miejscu w przestrzeni sklepu. Dedykowany stojak hakowy stanowi wyróżniającą się, kompleksową ekspozycję – idealną do produktów impulsowych.